121 виборчий округ: перші зареєстровані кандидати, хто вони?

Центрвиборчком вже зареєстрував 170 кандидатів в народні депутати, які балотуються по мажоритарних округах. Першим ЦВК зареєстрував кандидатом в нардепи Володимира Пригладя, він балотується в одномандатному виборчому окрузі № 214.

В 121-му одномандатному виборчому округу (Дрогобич, Борислав, Трускавець, Дрогобицький район) вже зареєструвались 2 кандидати мажоритарники.

Назар Жолобович

Народився 26 квiтня 1993 року в місті Борислав Львівської області, освіта вища, провідний спеціаліст відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, безпартійний, проживає в Бориславі.

Павло Малихін

Народився 26 червня 1969 року в місті Дрогобич Львівської області, освіта вища, керівник Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, безпартійний, проживає в селі Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області.

Реєстрація кандидатів триватиме до 25 червня

25 червня 2019 року Центрвиборчком завершує реєстрацію кандидатів у народні депутати на виборах в Раду. При цьому, до 8 липня партії, а також самовисуванці, можуть відмовитися від участі у виборах. Відповідні звернення ЦВК має розглянути до 10 липня включно.

Вибори Ради заплановані на 21 липня

Джерело: depo.ua

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: