Як змінюється Україна: село Уличне Дрогобицького району

Українці настільки звикли критикувати все навколо (особливо владу), що позитивних змін уже ніхто і ніколи не замічає. Ми маємо яскравий приклад, коли в звичайному селі, звичайного району, звичайної області повністю реконструюється садок і цим не піариться ні президент, ні прем’єр міністр. На відкриття капітально відремонтовної дороги в Опаці також не приїздив ніхто з високопосадовців державного рівня, що не може не наводити на думки про справжні якісні зміни в країні. Але це все передмова, тепер до суті.

Тендерна пропозиція щодо реконструкції нежитлового приміщення під дитячий садок у селі Уличне була розміщена на початку 2018 року. Аукціон на право виконання робіт було розміщено у системі Prozorro. У торгах брали участь одразу три компанії: ТОВ АУТСТАФІНГОВА КОМПАНІЯ” ТРУДОВІ РЕСУРСИ”, ТОВ “ВЕЛЬТ КАПІТАЛ”, ПП Олвер-999. В аукціоні перемогла остання з найнижчою запропонованою ціною виконання робіт, а це 8 887 108 гривень.

Згідно з інформацією Дрогобицьої РДА фінансування відбувалось завдяки Державному Фонду Регіонального Розвитку, обласного, районного та селищного бюджетів. Згідно умов договору, компанія повинна закінчити всі роботи до 31 грудня 2018 року. Роботи на об’єкті підходять до завершення і невдовзі дитячий садочок “Диво”, який завдяки наполегливості та ініціативності сільського голови і активу села став окрасою Уличного, гостинно відчинить свої двері для маленьких жителів села.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock detector