ШОК!!! Чому Дрогобич мовчить?

Сьогодні на Дрогобич неможливо дивитись, місто буквально потопає в смітті. Головне сміттєзвалище районного центру заблоковано вже майже рік. Поки місцеві жителі мовчать містом розносяться хвороби. Відходи з міста вивозять частково, куди – у мерії не розповідають.

За словами активістів, які блокують функціонування дрогобицьокого сміттєзвалища, що знаходиться в селі Брониця їхня акція спрямована на те, аби заборонити Дрогобичу вивозити побутові відходи на Броницьке сміттєзвалище.

«Сміттєзвалище закрите ще в 2008 році, діяло на підставі пролонгованого договору з селом, однак дія останнього закінчилася 31.12.2017, місту перед цим давали рік часу, щоб знайти нову ділянку, так що попередження було.
Наша вода-отруйна, ґрунти також, запах нестерпний. Площа звалища вдвічі більша, ніж відведена по акту. За останні десятиліття не проводилося жодних заборів проб. Рівень захворюваності населення села Брониця вражає! Жодних санітарних норм немає, за останні два роки сміттєзвалище привели до жахливого стану» – розповідає місцевий мешканець села Володимир Олексяк.

Міська влада Дрогобича не визнає своєї бездіяльності по відношенню до забезпечення природоохоронних заходів на території сміттєзвалища.

Думки жителів Дрогобича розділились, частина у всьому звинувачує міського голову, інша частина вважає блокувальників сміттєзвалища проплаченими. Де правда ніхто не знає – тому жителі міста мовчать! Сюжет про екологічне лихо в Дрогобичі зняла Українаська Правда.

https://www.facebook.com/100010364252428/videos/1122875278067937/

Міський голова Дрогобича бідкається, що сміття з його міста не хочуть приймати ні в Бориславі, ні в Стрию ні в Самборі. Але чи прийняв би Дрогобич сміття з Борислава? Питання прийому відходів з інших міст віддано в руки громади. Здається всім очевидно, що це ніяке не блокування Дрогобича, а просте бажання людей жити в чистоті.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock detector