Чому Юрій Флюнт не йде на вибори?

Декілька хвилин тому стало відомо, що один з ймовірних кандидатів на дочасні парламентські вибори по одномандатному виборчому округу №121 (Дрогобич, Борислав, Трускавець, Дрогобицький район) вирішив відмовитись від участі в перегонах.

Про це повідомив сам Юрій Флюнт на своїй сторінці в одній з соціальних мереж.

Далі цитата зі сторінки:

Не завжди все вдається так, як запланував, згідні? Я хотів і хочу щоб інтереси нашого краю були міцно захищені у Верховній Раді.
Проте, я вважаю, що існує дуже багато завдань, які я мушу втілити в життя, перш ніж висувати свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради.
Створення нових робочих місць, покращення умов праці, допомога бійцям, і ще безліч речей, які я розпочав і хочу продовжувати розвивати.
Тож я прийняв рішення відмовитись від участі в цих перегонах.
Дуже ціную вашу підтримку моїх роздумів щодо участі у виборах. Чесно. Мені важливий кожен ваш коментар та кожне слово, що підкріплює мою впевненість в наших спільних перемогах!

Чого я прагну більш за все, так це мира і злагоди в кожній родині, місті та соборній Україні. Сподіваюсь, нашою з вами сумлінною працею ми цього досягнемо!
Україна понад усе! Ще раз дякую всім хто з радістю щиро підтримує мої починання.
І велике прохання до Вас як до свідомих громадян, прийдіть на вибори і проголосуйте, проте підійдіть до свого вибору свідомо, не вірте у популізм, Слава Україні!

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: