Трускавчани просять заборонити цирки з тваринами

Трускавчани просять заборонити цирки з тваринами – відповідна петиція набрала необхідну кількість голосів на сайті E-DEM. Станом на 17 листопада петицію підписали 103 особи з 100 необхідних. Трускавецька міська влада зобов’язана опублікувати відповідь на колективне електронне звернення до 27 листопада.

Автором петиціє є трускавчанин Бучинський Андрій Михайлович. В тексті звернення описуються такі аргументи:

Ні для кого не є таємницею якими “методами” досягається вміння ведмедя їздити на одноколісному велосипеді, тигра – стрибати крізь вогняне кільце, а слона – тримати рівновагу, стоячи кінцівками на м’ячі.
Якщо Ви все ще вважаєте, що споглядання вищеописаних, неприродних речей – це хороший і нормальний спосіб проведення сімейного дозвілля – будь ласка, негайно покиньте цей сайт!

Нагадаємо, гастролі пересувних цирків з тваринами вже заборонили у Києві, Вінниці, Дрогобичі, Мукачево та інших. Ідея заборони таких шоу на всій території України вже обговорювалась, але до прийняття відповідного закону так і не дійшло.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: