Куди поїхати біля Борислава на вихідних? Топ-4 місця

Настала тепла пора року, а разом із нею – і час відпусток та відпочинку. Чекати відпустки  і тратити час на очікування  – нема резону. З цієї нагоди сайт 03248.com.ua підготував для своїх читачів добірку місць та ідей, куди поїхати біля Борислава на відпочинок.

Оборонний комплекс Тустань

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХVІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає.

Як добратись

Відстань від Борислава до села Урич складає 22 кілометри автомобільними догорами різної якості. Час у дорозі на автомобілі буде складати близько 30 хвилин.

Громадським транспортом буде добратись куди важче. З Борислава слід добратись спочатку до Східниці, от тут і починаються негаразди. Річ у тім, що мій Східницею і Уричем немає маршрутів громадського транспорту. В такому випадку слід скористатись послугами таксі.

“Трускавецьке” озеро

Околиці Борислава багаті і на природні ресурси, де можна гарно відпочити у компанії близьких. Орендувати альтанки з мангалами, посмажити шашлики та скупатися в чистій прохолодній воді можна на території “Трускавецького” озера, що знаходиться на межі міст Борислав і курортного містечка Трускавець.

Добратись з Борислава можно рейсовим автобусом Борислав – Стебник та зійти на одній з зупинок між Бориславом та Трускавцем. Час у дорозі складе близько 25 хвилин.

Ріка Стрий (Н.Кропивник, Рибник, Довге, Коритище)

У спекотну пору не може бути нічого кращого, як поплавати у прохолодній водоймі. На щастя, на відстані 18 кілометрів від Борислава протікає ріка Стрий. Вода у ній прохолодна – те що треба у спекотні вихідні.

Пляжі нажаль не облагороджені, відсутній будь який сервіс, та чаруюча природа Карпат копменсує ці фактори.

 

Тривалість подорожі з Борислава до села Новий Кропивник на приватному автомобілі складе близько 30 хвилин. Громадським транспортом можна добратись за допомогою маршрутів Борислав – Турка, Дрогобич – Борислав – Свидник, Дрогобич – Борислав – Майдан, Борислав – Довге.

Зоопарк “Лімпопо” смт. Меденичі

Площа зоопарку бл. 4 га. Це — найбільший у Львівській області приватний зоопарк. Станом на 2016 рік в ньому проживає понад 500 тварин — представників різних видів фауни з різних континентів світу, в тому числі з Південної Америки й Австралії. Більшість тварин утримуються у просторих вольєрах, наприклад, полярні вовки, тигри, лами.

Відстань від Борислава до смт. Меденичі складає 35 кілометрів. Час у дорозів на приватному автомобілі складе 35 хвилин.

Також можна добратись громадським транспортом за допомогою регулярних рейсів Східниця – Львів (Борислав – Меденичі).

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: