Засудженого в Криму у справі “українських диверсантів” Захтея помістили в карцер

Засудженого у справі “українських диверсантів” Андрія Захтея помістили в карцер Сімферопольської колонії №1.

Як передає Крим.Реаліі, про це у п’ятницю, 4 січня, заявила його дружина Оксана Захтей.

Вона повідомила, що Захтея помістили в карцер імовірно вчора у першій половині дня (3 січня).

“Точної інформації про причини його переведення в карцер і наскільки довго він там буде знаходиться – у мене поки немає. Про те, що у нього були останнім часом якісь дисциплінарні стягнення або порушення, Андрій мені теж не повідомляв. Але мені відомо, що пару тижнів тому йому погрожували: мовляв вирушиш у карцер, щонайменше на 15 днів. З чим були пов’язані ці загрози, мені теж не відомо”, – розповів вона.

Нагадаємо, у серпні 2016 року ФСБ захопила в окупованому Криму громадян України Євгенія Панова і Андрія Захтея.

Їх звинуватили в нібито підготовці за завданням української розвідки диверсії на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

У свою чергу в Міністерстві оборони України спростували звинувачення ФСБ і відзначили, що представники російських спецслужб намагаються відвернути увагу місцевого населення і світової спільноти від злочинних дій по перетворенню півострова в ізольовану військову базу.

У свою чергу Захтей підписав досудову угоду зі слідством. У лютому 2018 року його засудили до 6 років і 6 місяців колонії суворого режиму і штрафу 220 тисяч рублів (близько 105 тисяч гривень).

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock detector